PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477612}
5,0 109
ocen
5,0 10 1 109

Małgosia contra Małgosia
powrót do forum filmu Małgosia contra Małgosia

To byl teatr telewizji, chyba w odcinkach. Prosze o kontakt: marlenaire@gmail.com

mazeka222

Ja też jestem chętny, może ktoś to ma chciałbym dzieciom pokazać!

Comarek

comarek72

Ja czytałam książkę Ewy Nowackiej, ale nigdy nie widziałam tego filmu i szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam, że ta książka ma swoją filmową ekranizację

mazeka222

Był taki teatr w głównej roli zagrała Ewa Wencel.
http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/522497

anro

I ja doskonale pamiętam ten teatr, to czasy mojego dzieciństwa; bardzo przeżywałam przygody bohaterki tytułowej; pewne sceny i mierna gra aktorska mnie denerwowały, bo nie były dobrze wyreżyserowane i zrealizowane, ale ogólnie ten spektakl wspominam bardzo pozytywnie. :)

bruce1940

To były czasy także mojego dzieciństwa. Z zapartym tchem czekało się na kolejną część, aktorstwa nie pamiętam, ale historia mnie wciągnęła.

anro

Tak, czekałam w podobny sposób i ja, traktowałam te odcinki, niczym najlepszy pod słońcem horror. :) Bardzo przeżywałam każdą scenę.. :) Pozdrawiam. :)

anro

Część, nie do wiary że Cię tu spotkałam Anro . Tęż uwielbiałam ten spektakl , ach , to były czsy mojego dzieciństwa również, ależ bym chciała zobaczyć to ponownie . Pamiętaam jeszcze spektakl " Mechaniczna Magdalena " to też było super , pozdrawiam serdecznie :-)

mazeka222

Ech... ile bym dał, aby zobaczyć ponownie spektakl o Małgosi... Do tej pory pamiętam magię Teatru Młodego Widza. Pozdrawiam!

gitarzysta300

zdecydowanie się przyłączam

mazeka222

Przyłączam sie do tej prośby.

Kwiryniusz

Ja również poszukuję tego spektaklu. Nawet na chom.iku nie ma, ale nie tracę nadziei:)

snoopy_2

tez ostatnio go sobie przypomnialam i bardzo chcialabym znowu obejrzec

marianna_p

ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, niech da znać :)

namarra

też przyłączam się do prośby, widziałem fragmenty w tvp kultura, telewizja polska pewnie posiada spektakle teatru młodego widza, ale takie czasy ,że rządzi badziewie komercyjne w tv

daro365dni

tez mam sentyment do tych spektakli ale w sieci ich nie uświadczysz a w tv jak piszesz rządzi komercja. TVP Kultura przypominała na przykład Kobrę ale ta jeszcze znajdzie widzow wsrod starszego pokolenia natomiast Teatr Młodego Widza z 80 i 90 lat jest raczej skazany na porażkę. Jak nagrałem mojej siostrzenicy- 6-lat - bajki z Reksiem, Bolkiem i Lolkiem itp to powiedziała ze to starocie i nie bedzie tego oglądać. Teraz jest tyle innych produkcji, całe kanały telewizyjne poświęcone dzieciom, poza tym pozostałe multimedia ze teatr dla dzieci nie ma szans

mazeka222

chyba nikt nie znalazł :( też bym chętnie obejrzała

wyolka1

Ja mam cały serial (3 odcinki) z 1980 roku nagrany na VHS. Brakuje tylko ostatnich dwóch minut z odcinka drugiego, skasowały się przypadkiem. Serial nagrywała jeszcze moja mama, z telewizji. Niestety nie mam pojęcia, jak go przegrać na DVD, bądź na dysk twardy... trzymam te kasety jako jedne z nielicznych, bo wiem, że w internecie tego nie znajdę. Ma ktoś pomysł, jak to przegrać?

dorothea_cartwright13

Witaj! Konieczny jest magnetowid z funkcją przegrywania na dvd. Istnieją również ludzie świadczący takie usługi, należy szukać pod hasłem "archiwizacja danych". Jeżeli uda Ci się przekopiować serial ustawiam się pierwszy w kolejce... Jesteś posiadaczką Świętego Graala! ;) Serdecznie pozdrawiam!

dorothea_cartwright13

Czy udało Ci się zdigitalizować Te nagrania z VHS?

dorothea_cartwright13

Czy udało się z przegraniem na DVD?
Bardzo chętnie zobaczę...

dorothea_cartwright13

Można to zrobić w Al . Niepodległości w Warszawie za kilka zł. Albo możesz mi wysłać poczta kasety a ja podejdę tam i niech przegrają.

elainiewska

Mogę nawet zapłacić za przegranie :)

elainiewska

I jak tam,udało się przegrać???Tak bardzo bym chciała obejrzeć....

anita322_2

chomik VHSRECORDS

dzyniu88

Niestety brakuje części drugiej. Ale i tak wielkie dzięki

RyszardGodlewski

Warto obserwować, bo w każdej chwili mogę znaleźć w gąszczu 7000 kaset VHS.

dzyniu88

Czekamy cierpliwie! Dzięki! :)

gitarzysta300

Można prosić o link bo nie mogę znaleść

mazeka222

trzy części są na Youtube niestety w kiepskiej jakości.. ale da sie oglądać :)

mazeka222

Słabej jakości, ale lepszy rydz niż nic:
https://www.youtube.com/watch?v=hV_ZIwMu7So

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones