PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33350}
5,0 30 401
ocen
5,0 10 1 30401
4,2 11
ocen krytyków
Superprodukcja
powrót do forum filmu Superprodukcja

film miał być uszczypliwy i przebojowy, a wyszło naprawdę cienko. nie oszukujmy się, znowu się nie udało.

ocenił(a) film na 1
number_nine

wczoraj przeskakując z kanału na kanał trafiłem na Superprodukcję i po 30minutach po głowie kołatała mi się tylko jedna myśl - Co ja ku..wa oglądam?! Zastanawia mnie jakim cudem tak wielu świetnych aktorów zgodziło zagrać się w tym filmowym szambie. Naprawdę aż tak źle im się powodzi, że przyjmują muszą przyjmować każdą badziewną ofertę którą się im podłoży pod nos?

zonk_2

mnie chyba najbardziej żal było reżysera ponieważ ostatnio miałem okazję oglądać jego trzy bardzo dobre filmy a tu ta superprodukcja... szkoda słów.

number_nine

TYPOWA POLSKA!
TYLKO NARZEKAĆ UMIECIE zwróćcie uwagę na to, że parę ról np Rywiński było świetnych, było też pare śmiesznych wątków.
Jak dla mnie jedynie nieudane role damskie w tym rażąca Przybylska. Pozdrawiam misie <3

DeeelShannon

ależ misiaczku, toż to tym bardziej rażącą rzecz czyni gdy do śmieciowego bezwartościowego chłamu zostają zaangażowani fajni artyści pokroju globisza czy siary.
"było też pare śmiesznych wątków."
znasz porzekadło filmowców, że film jest tak dobry jak jego najgorsza scena? to teraz już znasz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones