PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33350}
5,0 30 401
ocen
5,0 10 1 30401
4,2 11
ocen krytyków
Superprodukcja
powrót do forum filmu Superprodukcja

10 / 10 :D

ocenił(a) film na 9

Film jest genialny , tylko żeby odkryć geniusz tego filmu niektórzy muszą zobaczyć go 3 razy. Też tak czasami mam ; w przypadku dnia świra, kiedy oglądałem go po raz trzeci czy drugi , bardziej stały sie dla mnie widoczne aluzje do polski, polaków i do ustroju. Superprodukcja jest świetna , szczególnie kiedy zaczniecie dostrzegać w niej szczegóły ;]

ocenił(a) film na 4
dobek

No to przytocz kilka tych szczegółów bo dla mnie ten film to typowy Shit jakich wiele ostatnio powstaje w polskiej kinematografii :D.

ocenił(a) film na 8
TonyMontana21

musze sie zgodzic, jest to film, ktory jest intrygujacy i ciekawy (genialny to chyba jednak za duze slowo) wlasnie ze wzgledu na szczegoly - a dotycza one glownie kinematografii, w szczegolnosci polskiej. Czesc z nich przytoczona jest w ciekawostkach - polecam ich lekture ;)

ocenił(a) film na 8
myiant_a

Wiem dlaczego ludzie patrzą niechętnie na ten film , bo to cała prawda o polskiej kinematografii. Mnóstwo świetnych aluzji, sam obejrzałem go 3 i wcale nie stracił na wymowie. Oczywiście można sie do paru rzeczy przyczepić. Ale ogólnie to rewelacja. Radze najpierw dokładnie obejrzeć film a potem się wypowiadać, bo jak widze to dużo ludzi go po prostu nie rozumie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones