PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33350}
5,0 30 401
ocen
5,0 10 1 30401
4,2 11
ocen krytyków
Superprodukcja
powrót do forum filmu Superprodukcja

Marniutko, ale właściwie nie było się czego spodziewać. Dlatego nie daję 4/10.
Kompletną słabizną to też nie jest - jest parę niezłych scen i kilka spoko tekstów (Rewiński, Globisz). Przybylska spoko gra niepojętną i głupiutką "początkującą aktoreczkę". Całkiem niezła Magdalena Schejbal. Pan Królikowski...cóż jak zwykle - nijaki.
Sam pomysł spoko - ukazanie do czego pieniądz, koneksje mogą doprowadzić - dzięki łapówkarstwu można wkręcić do filmu byle kogo. Nie ważne jak gra (bez sensu, ale cóż). Taka trochę parodia.

ocenił(a) film na 9
EM_DE_KE_AS

"taka trochę parodia" ??


ale ty jesteś głupia... ten film z założenia jest sarkazmem.

WodaMoralna

"ale ty jesteś głupia..."

bez takich proszę

ocenił(a) film na 9
EM_DE_KE_AS

te słowa mogą Cię uświadomić.

WodaMoralna

tak uświadamiają. o Twoim braku wychowania i niewłaściwym zachowywaniem się w stosunku do osób na forum.
Film jest tak słaby że szkoda nawet naciągać się na forum.
Napisałam swoje zdanie o nim, nie musisz się z nim zgadzać, ale też możesz nie obrażać innych.
Rzucasz się że z założenia był parodią - jak włączyłam to w tv nie studiowałam wcześniej czy to z założenia parodia czy nie. Po prostu oglądałam bo leciało. Napisałam swoje zdanie również nie studiując wcześniej czym ten film miał być założenia. Bo mnie nie interesuje czym miał być. W trakcie oglądania nie zastanawiam się nad tym tylko oglądam.

ocenił(a) film na 9
EM_DE_KE_AS

sama sobie odpowiedziałaś i poparłaś argumentami to, co napisałem wcześniej.

WodaMoralna

Nie będę wdawała się w dyskusje z człowiekiem, który nie potrafi się zachować na forum!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones