PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33350}
5,0 30 382
oceny
5,0 10 1 30382
4,2 11
ocen krytyków
Superprodukcja
powrót do forum filmu Superprodukcja

6 lat czekalem z tym filmem bo czytalem same niepochlebne opinie. W koncu obejrzalem i film okazal sie całkiem fajną i oryginalną komedią! Wniosek - nie opalaca sie kierowac obiegowymi opiniami "znawcow kina" i "srodowisk opiniotworczych". Mozecie sobie mowic co chcecie ale dla mnie jedna z lepszych polskich komedii 9/10.

ocenił(a) film na 10

I słusznie, to bardzo dobra parodia polskiej kinematografii z nawiązaniem do kilku filmów zagranicznych. Ale jeśli się ogląda jeden film na rok no to się nie dziwię, że "Superprodukcja" ma tak niską ocenę.

Aż zdziwiłem się jak ujrzałem tyle krytyki film ten różni się na pewno od tych obecnie robionych słodkich romantycznych komedyjek które nie różnią się praktycznie niczym od siebie.Superprodukcja wyśmiewa nieco środowisko filmowe jak i opiniotwórcze dla tego ma tak niską ocenę.Takich komedii nam brakuje moja ocena to 8/10

ocenił(a) film na 8

Pomyślałem, że również się dopiszę. Może warto by ktoś, kto zastanawia się czy obejrzeć ten film, zobaczył kilka pochlebnych opinii. Film jest bardzo zabawny, po prostu pewne rzeczy zauważa się po ponownym obejrzeniu. Dla mnie to jeden z tych filmów do których się wraca co jakiś czas.

ocenił(a) film na 8
Ephaltes

Również uważam, że to bardzo dobra komedia. Dziwi mnie tak mała średnia
tego filmu, ale dziwił mnie też wysoki wynik Leppera w wyborach.

Pozdrawiam

zgadzam się całkowicie z moimi przedmówcami, jedna z lepszych polskich komedii,wykreowano świetne postacie takie jak dzidek, paweł dziobak czy bartek wypychowski - k. globisz szczególnie przypadł mi do gustu:)

Co do tak słabych ocen tego filmu-Mnie już nic nie zdziwi-
odnosząc się do leppera - jak mógł wejść do sejmu RP niejaki pan S. Florek? Wsławił się jedynie tym że wystąpił w programie big brother I edycja (niczym mądrym się tam niestety nie wyróżnił) - starczyło niestety,reprezentował region warmii i mazur przez 4 lata w sejmie ! (oczywiście 0 inicjatów, przemówień itd - żenada)
ps czym wiecej razy ogladam film tym jest lepszy :))

Zabawny ten film, jak mało który. Globisz reżyser cudny po prostu i reszta aktorów (włącznie z panią Jandą), także. 9/10

ocenił(a) film na 7

Ja też myślę, że to bardzo niedoceniony film i również bardzo go lubię, nie wiem co w nim jest takiego złego, że średnia ocen wynosi tylko "OK".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones