PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33350}
5,0 30 382
oceny
5,0 10 1 30382
4,2 11
ocen krytyków
Superprodukcja
powrót do forum filmu Superprodukcja

Niestety zamiast jakiegoś wartościowego dzieła kinematografii otrzymamy taki szmelc...Wątpliwa to uczta dla miłośników X muzy

batii20

w pełni popieram.też byłem zdziwiony, a następnie oburzony że tak słaby film dają w uczcie kinomana.śmiech na sali.

None200

no faktycznie śmieszna to uczta kinomana :]

batii20

własnie oglądam i troche to dziwne ze po 1. film leci w paśmie uczta kinomana a po.2 ze jest zrobiony z abonamentu gdzie w tym filmie co drugie słowo to kur###a ...

Dazu

Radzę prześledzić poprzednie wątki, już kiedyś ktoś pięknie to wytłumaczył... Zresztą film nadal trwa, może warto obejrzeć jeszcze raz,a dokładnie?

bromska

racja.obejrzałęm film jeszcze raz a dokładniej.i daje mu 9/10

batii20

film jest rewelacyjny i genialny. pastisz i satyra na poziom polskiej kinematografii. jeśli ktoś twierdzi ze film sie nie udał jest w błędzie, udał sie niemalże perfekcyjnie - błędy montażowe, zdjęciowe, reżyserskie, aktorskie to mają być zarzut przy tym filmie? jeśli twierdzicie ze ludzie tacy jak Machulski (jeden z najlepszych polskich rezyserów), Kłosiński (jeden z najlepszych polskich operatorów) czy Fronczewski albo Glibisz (jedni z najlepszych polskich aktorów) popełnili te błędy przypadkowo , nieumyślnie to jesteście dla mnie śmieszni



szmelc? ok, ale w jakże pięknej postać, film prześmiewczy w treści ale i w formie, a czynienie z tego zarzutu to nieporozumienie



8/10

Leon_B_Fink

racja.obejrzałęm film jeszcze raz a dokładniej.i daje mu 9/10

no nie!pomyłka!ten post miałem napisać na forum filmu "pręgi"
a super produkcji nie obejrzałem, i z tego co czytam na forum, nie obejrze

None200

więc skąd wiesz ze to słaby film ?

Leon_B_Fink

byłem zdziwiony, a następnie oburzony że tak słaby film dają w uczcie kinomana.śmiech na sali


czy poważna osoba wygłasza taką opinię nie oglądając filmu? nawet jesli to "Scary movie" i wszyscy wiedzą że można sie tym tylko i wyłącznie podetrzeć (choć superprodukcja wcale taka nie jest)? nie ! trzeba obejrzeć by móc to wiedzieć, a sugerowanie sie opinią nawet 10 000 osób jest dla mnie smieszne,

Leon_B_Fink

Każdy wybitny film ma na filmwebie ma wysoką średnią, gdyż oceniają go rozsądni ludzie. Średnia ocena filmu w połączeniu z komentarzami jest miarodajna.Na tej podstawie można sobie wyrobić pewne zdanie na temat filmu.
w życiu wiele razy wydajemy sąd na temat jakichś rzeczy , nawet jeśli nie mieliśmy z nimi bezpośredniego kontaktu,opierając się na opini innych.Po prostu nie mielibyśmy czasu każdą sprawę zgłębiać samodzielnie.
Poza tym w uczcie kinomana prezentowane są filmy wybitne,ambitne, poruszające jakieś ważne kwestie.a nie zwykłe komedie rozrywkowe nakręcone pod publike dla kasy.

None200

zapytam raz jeszcze , dlaczego wypowiadasz sie o filmie skoro go nie widziałeś? film jest zrobony dla kasy pod publikę? jest dokładnie odwrotnie i może dlatego się nie podoba, ten film wyśmiewa to zjawisko, pokazuje jak nisko upada polska kinematografia. ty jestes najlepszym tego przykładem - widzowie, wielcy krytyccy kinomani, którzy mówią o filmie wcale go nie oglądając.



to naprawe gruba przesada mówić "byłem zdziwiony, a następnie oburzony że tak słaby film dają w uczcie kinomana.śmiech na sali" ,"a super produkcji nie obejrzałem", "Średnia ocena filmu w połączeniu z komentarzami jest miarodajna.Na tej podstawie można sobie wyrobić pewne zdanie na temat filmu" gdy nie widzialo sie filmu






a co do wybitnych filmów z wysoką średnią? wiele chłamu ma wyższą niż filmy z najwyższej półki ( i żeby nie było - nie twierdze ze superprodukcja jest z najwyższej półki, ale to świetne kino rozrywkowe)

None200

zajrzałe w twoje ulubioe i na oceny filmów tu dowód zeby nie bylo że jestem gołoslowny, gdyby wierzyć tym ocenom inaczej oceniłbyś te 2 filmy:

http://step.up.taniec.zmyslow.filmweb.pl/

http://www.filmweb.pl/f134/Obcy+-+Przebudzenie,(1997)










wystawiłeś tez 8 kilerowi machulskiego - zarzucisz mu ze byl zrobiony dla kasy , pod publike , albo że to słaby film gangsterski? raczej nie, a skoro pasuje ci humor machulskiego to obejrzyj "Superprodukcje" potem tu wejdź i napisz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones