PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33350}
5,0 30 401
ocen
5,0 10 1 30401
4,2 11
ocen krytyków
Superprodukcja
powrót do forum filmu Superprodukcja

Nigdy więcej takich filmów

użytkownik usunięty

Pod koniec filmu Juliusz Machulski mówi: 'Takie filmy kręcić trzeba'. A ja powiem - nigdy więcej takiej chały...
Jedyne co w tym filmie mi się podobało, to obsada: Kondrat, Przybylska, Janda, Machulski. Scenariusz kupy-d**y się nie trzyma, dużo przekleństw użytych bez potrzeby (scena z Agnieszką Rylik). Panie Juliuszu, zawiódł mnie Pan. Ode mnie 3/10

ocenił(a) film na 7

Wiem, że kolega napisał tego posta rok temu, ale gdy go czytam, to aż mi się krew w żyłach gotuje...
Po pierwsze: nie Juliusz, tylko Jan Machulski.
Po drugie: on nie mówi "Takie filmy kręcić trzeba" o filmie "Superprodukcja", ale o tym filmie o górniku.

7/10

ocenił(a) film na 9
Genek

Problemem tak niskiej (jak dal mnie ) oceny tego filmu jest to ze chyba wielu nie kuma o co w nim chodzi...

9/10

użytkownik usunięty
Genek

panie Juliuszu jednak, bo to Juliusz a nie Jan jest reżyserem.

ocenił(a) film na 9

Ale ta kwestie wypowiaka da postac gornigrana przez Jana Machulskiego

ocenił(a) film na 9
hajtaler

edit cos sie balagan zrobil. Mialo byc ale ta kwestie wypowiada postac gornika grana przez Jana Machulskiego

ocenił(a) film na 8

film absolutnie świetny, piętnujacy właśnie takie szmiry jakich jest pełno na ekranach kin. a tu tak marna średnia.
a nie kłam kochanie i to nie tak jak myslisz wam sie podoba!!. chyba dzieci z piaskownicy brały udział w głosowaniu + pudelkowe wielbicielki.
może kiedyś nabierzecie rozumku (choć będzie ciężko) tymczasem nie wypowiadajcie sie na temat filmów których nie rozumiecie.

użytkownik usunięty

Mi tez się film nie podobał, ale może dlatego,iż mam nieco inne poczucie humoru. Przekleństw rzeczywiście mogli dać mniej. Ale uważam, że scenariusz wcale nie był taki zły.

ocenił(a) film na 7

Ludzie, to bardzo dobry film. Nie rozumiem dlaczego ma tak niską notę. posłuchajcie sobie tekst.

Przeciez to jest pastisz na polską produkcje...

Film nie spodobał się pewnie krytykom filmowym i zakochanym w polskich produkcjach typu Tylko Mnie Kochaj.... :P

ocenił(a) film na 2
Agi_i_Mis

do "hajtaler":
A co w nim kumać trzeba?

ocenił(a) film na 9
TheWorldIsYours

Pisalem o tym w innym watku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones