PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33350}
5,0 30 382
oceny
5,0 10 1 30382
4,2 11
ocen krytyków
Superprodukcja
powrót do forum filmu Superprodukcja

Taki sobie...

ocenił(a) film na 7

Machulski się nie popisał tzn. nie utrzymał wysokiego poziomu swoich poprzednich produkcji, aczkolwiek da się oglądać i nawet od czasu do czasu uśmiechnąć ;) Kilka razy użyte całkiem sprawnie efekty specjalne. Produkcja filmów w Polsce w krzywym zwierciadle, całkiem, całkiem...

Ocena: 7/10

Kuros

Machulski tym filmem mocno mnie zawiódł, bo wyszła taka jak gdyby chaotyczna zbieranina gagów, efektów specjalnych, i czego tam jeszcze. Rozumiem że film miał krytykować w zabawny sposób naszą rodzimą kinematografię, ale wyszło to nieskładnie, bez sensu, a szybki montaż drażnił. Przyznam, że takiego filmu z naszego kraju jeszcze nie widziałem, ale i nie chciałbym raczej zobaczyć po raz kolejny. Szkoda aktorów.
Niemniej nie było jeszcze tak najtragiczniej i seans nie był do końca nieudany. Widz się nie nudzi, chociaż w owym zamęcie trochę się męczy.

Moja ocena - 6/10

Motortown

Zgadzam się z Motortownem. Machulski rzeczywiscie nie wykazala się tym filmem. Za dużo tam się dzieje. Nie skupiamy się na tym prawidłowym wątku, niektóre sceny rozpraszają. Mimo to film nie jest najgorszy ale moglo być lepiej. Podwyższam ocenę za aktorstwo 7\10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones