PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33350}
5,0 30 401
ocen
5,0 10 1 30401
4,2 11
ocen krytyków
Superprodukcja
powrót do forum filmu Superprodukcja

Uwielbiam ten film, oglądałem go już kilka razy. Dla mnie jest genialną komedią, na której bawi się zarówno widz, jak i na 100% sami aktorzy. Warto sprawdzić samemu do której grupy się zapiszesz i spróbować go obejrzeć. Już na początku, jeśli nie spodoba Ci się scena z Gestapo oglądana przez Yanka w kinie, to znaczy że nie łapiesz tego humoru. Jeśli jednak załapiesz - film ocenisz potem bardzo dobrze. Doskonała satyra, doskonała gra aktorska. Jeszcze raz: świetna komedia. Próbuję wymysleć które role były najlepiej zagrane, ale nie potrafię tego powiedzieć - żadna nie zaniża poziomu. Polecam.

ocenił(a) film na 10
krzychox

Zgadzam się w 100%. Aby zrozumieć ten film trzeba pewnego wyrobienia i znajomości kina.Reżyser lubuje się w szczegółach.Wystarczy poczytać tekst z recenzji Yanka po filmie świństwo czy reportaż z tej kolorowej gazetki ,gdzie były "zdjęcia" z przyjęcia po konferencji pracowej,a ten plakat Czarny pies biały pies będący analogią do Kusturicy rozwala. Nie widziałem tego filmu dobre 5 lat,aż przypadkiem w domu wpadła mi płytka dvd z tym filmem i mogę stwierdzić,że wcale się nie zestarzał.Uśmiałem się i ubawiłem ,jak rzadko na polskiej komedii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones