PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33350}
5,0 30 401
ocen
5,0 10 1 30401
4,2 11
ocen krytyków
Superprodukcja
powrót do forum filmu Superprodukcja
ocenił(a) film na 3
Mothyff

nie trzeba być piekarzem, żeby oceniać świeżość chleba

Radusiu_90

tylko że jak ktoś by ci dał mąkę i drożdże to byś ukręcił i upiekł, gorzej jakby dali tym poloczkom krytyczkom kamerę do ręki.....

ocenił(a) film na 3
Mothyff

Tylko to gówno nakręcili zawodowcy zajmujący się tym od kilkunastu lat a nie amator, który ma pierwszy raz kamerę w ręce.

Mothyff

Może przeproś teraz za "poloczków krytyczków"? :)
Gdy oceniają źle kiepski film, to mają po prostu rację.

hyrkan

tak? ale co do rekina widmo to podobno się wszyscy mylą? hahahahhahaahhahhahaahhahahah ciągle kłamiesz, żyjesz kłamstwami, pogrążasz się coraz bardziej, twoje życie trolla to studnia kłamstw bez dna.

Mothyff

:)
A widziałeś ten film, czy zgadujesz tylko, jaki jest?

hyrkan

ciągle kłamiesz, żyjesz kłamstwami, pogrążasz się coraz bardziej, twoje życie trolla to studnia kłamstw bez dna.

Mothyff

Rekin widmo jest zabawny i nikt nie sugeruje, że to wspaniałe kino.

Ty natomiast się co do tego filmu mylisz, bo zgadujesz.

hyrkan

za gniota nie daje się 7 tylko dlatego że jest zabawny a więc znowu - ciągle kłamiesz, żyjesz kłamstwami, pogrążasz się coraz bardziej, twoje życie trolla to studnia kłamstw bez dna. Typowy troll i no-life.

Mothyff

Ależ komedii daje się 7 dlatego, że jest zabawna.

Do tego "Rekin widmo" całkiem skutecznie rozprawia się z "poważnym" kinem o rekinach w rodzaju "Szczęk". Film o tej tematyce nie może być brany na poważnie. :)

hyrkan

co za stek bzdur, a więc znowu - ciągle kłamiesz, żyjesz kłamstwami, pogrążasz się coraz bardziej, twoje życie trolla to studnia kłamstw bez dna.

Mothyff

:) Twoja odpowiedź jak zwykle nie jest merytoryczna.

Rekiny, widzisz, nie polują na ludzi, zwłaszcza mściwie czy złośliwie. To ryby. Przez pomyłkę kogoś dziabną czasem.
"Szczęki" to kino udające realizm i krzywdzące dla rekinów.
"Rekin widmo" to śmiech ze szczękowych bujd na temat groźnego rekina.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mothyff

No jak kłamię? Przecież rekiny naprawdę na ludzi nie polują.

hyrkan

ciągle kłamiesz, żyjesz kłamstwami, pogrążasz się coraz bardziej, twoje życie trolla to studnia kłamstw bez dna.

Mothyff

Rekiny atakują przez pomyłkę.

hyrkan

ciągle kłamiesz, żyjesz kłamstwami, pogrążasz się coraz bardziej, twoje życie trolla to studnia kłamstw bez dna.

Mothyff

Przez pomyłkę atakują :)

hyrkan

ciągle kłamiesz, żyjesz kłamstwami, pogrążasz się coraz bardziej, twoje życie trolla to studnia kłamstw bez dna.

Mothyff

Poczytaj sobie na Campbella i Napiórkowskiego, jak piszą o mitach. Pierwszy to klasyk, a drugi zupełna nowość, pierwszy porusza temat funkcji mitu w społecznościach dawnych, drugi wskazuje żywe mity w czasach dzisiejszych i analizuje ich funkcje.

Rekiny podpadają pod ten temat.

hyrkan

ciągle kłamiesz, żyjesz kłamstwami, pogrążasz się coraz bardziej, twoje życie trolla to studnia kłamstw bez dna.

Mothyff

Oczywiście możemy też analizować mity widoczne w Twoim światopoglądzie.

Mothyff

Cóż, to nie jest argument. Daj mi pieniądze i ekipę - bo jakość filmu nie zależy od jednego człowieka.

hyrkan

ale krytykować to każdy umie !

Mothyff

Niektórzy umieją też nie zrobić spacji przed wykrzyknikiem. Wtedy nie wychodzą na analfabetów.

Nie trzeba robić filmów, żeby móc je oceniać. Przykładem jesteś Ty. :) Ciągle krytykujesz, a Twoje krytyki to głównie obelgi, zero argumentów.

hyrkan

nie zgodzę się z tym, dużo więcej chwalę i rozmawiam merytorycznie, ale żeby być uczciwym musiałbyś szpiegować każdy mój temat nie tylko ten gdzie krytykuję.

Mothyff

Oczywiście, że się nie zgodzisz, tylko po co? Wszedłem w kilkadziesiąt wątków. Nie ma chwalenia, nie ma merytorycznych wypowiedzi, tylko bluzgasz, bluzgasz, bluzgasz.

Myślisz, że jakieś złe moce sprawiają, że trafiłem kilkadziesiąt razy z rzędu akurat na ten "1%" gdzie bluzgasz? :D

Podpowiedź:
NIGDY nie pisz czegoś tak absurdalnego osobie, która umie przeliczyć prawdopodobieństwo tego faktu. Łatwiej mi będzie wygrać w lotto dwa razy w przyszłym tygodniu niż byłoby mi trafić na tyle bluzgów, gdyby stanowiły 1%. :)

hyrkan

no to może w porywach do 5% ale na pewno nie 100.

Mothyff

:D Wciąż raczej wygram w lotto.

To jest fascynujące, jak Ty potrafisz bujać nie przejmując się oczywistością, że bujasz.

hyrkan

to i tak lepsze niż szpiegowanie obcych po nocach.

Mothyff

Szpiegowanie dla Reptilian! Odkryłeś moją tajną misję! Teraz będę Cię szpiegował!

albo też:

Tylko naprawdę nienormalny człowiek myli rozmowę na publicznym forum ze szpiegowaniem. Trudno być dalej od faktów, a bardziej w obszarze urojeń prześladowczych.

hyrkan

no jak już wspominałem w ciągu 10 lat tylko 2 razy przydarzył mi się nocny troll, który kilka godzin biegał po moich tematach i na każdy odpisywał. No ale skoro uważasz ze to normalne....

Mothyff

W sensie - Ty jesteś tym trollem, który się przydarza?

Mothyff

Właśnie mi napisałeś, że lepiej kłamać niż odpisywać nocą na publiczne posty. Obaj odpisujemy - Ty do tego kłamiesz.

hyrkan

ja kłamię ? - można sprawdzić pod filmem motyl ciągle alicja - nie dałem się przekonać to teraz szpiegujesz od 2 godzin.

Mothyff

Oczywiście, że kłamiesz. Łapię Cię co chwilę na jakimś kłamstwie. Zabawne jest to z 1% bluzgów i przewagą postów merytorycznych. W ostatnich 50 postach do mnie było sporo bluzgów, sporo kłamstw i nic merytorycznego. Wiesz, jaka jest na to szansa przy 1%? :)

hyrkan

nie kłamię - łazisz jak opętany za moimi postami całą noc do 7 rano - rzadko zdarzają się aż tak wytrwałe trolle. mam nadzieję że się nakarmiłeś?

Mothyff

Oczywiście, że kłamiesz. Dostałeś odpowiednie dowody bezpośrednio pod swoimi postami, w których były te kłamstwa. Nieładnie. :)

Mothyff

"opętanie" dołączam do "ofiary", "szpiegowania" i "furii"

Za dużo komiksów masz w głowie.

hyrkan

ale to nie ja zarywam noce nad twoimi postami prawda? hehe

Mothyff

Godziny przy powiadomieniach, które dostaję, świadczą, że jednak Ty. "hehe"

Mothyff

Czy moje "opętanie" w "ślepej furii" "śledzi" "ofiary rozmów"? Napisz coś jeszcze, jakbyś nie znał znaczeń słów. To zabawne jak rekin widmo.

hyrkan

i znowu sam sobie odpisuje ale furia.

Mothyff

Powiedziała "ofiara rozmowy"

hyrkan

ale się ośmieszyłeś, po raz kolejny, i nie pozostaje ci nic poza kłamstwami.

Mothyff

Taki trolling Cię nie ośmiesza?

Mothyff

Całkiem zacietrzewione z Ciebie dziecko.

Mothyff

Strasznie jesteś zabiedzony. Uczysz się choć czegoś, czy planujesz nic nie wiedzieć do śmierci?

hyrkan

kolejne ataki i kwik rozpaczy trolla, ale się ośmieszyłeś, po raz kolejny, i nie pozostaje ci nic poza kłamstwami.

Mothyff

Nie wiedziałem, że kwiczysz. Brzmiało jakbyś piszczał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones