Karolina Gruszka

7,0
10 484 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Gruszka

Jest młoda i ambitna, ma wizję swojej kariery! Postawiła sobie pewne cele oraz zobowiązania i mam nadzieję (jako widz), że dopnie swego. Nie obchodzi mnie jak zdobywa role czy przez uznanie talentu czy przez znajomości, jak niektórzy jej zarzucają, mnie obchodzi jej gra! Myślę, że na ocenę czy to dobra aktorką czy nie przyjdzie czas. Puki co gra sporo, różne role, próbuje swoich sił. Moim znadniem tak naprawdę poznamy jej możliwści za kilka lat kiedy stanie sie dojżałą kobieta i kiedy bedzie grała bardziej odpowiedzialne role, które pozwalaja sięgać do szerokiego wachlarza środków aktorskich.
Poraz pierwszy zobaczyłem Karolinę Gruszkę w Sponie (młodzieńcza rola), potem w Sforze Bez Litości, nie zwróćiła wtedy mojej uwagi. Ale po Oficerze zostałem oczarowany. Rola Malwiny jest naprawdę niesamowita, Karolina autetyczna, słodka, emanująca uczuciem i przede wszystkim szczera, moim zdaniem można się zakochać. Jak dotąd najlepsza (przeze mnie obejżana) rola Karoliny.
Myślę że jeszcze tu wrócę!

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones