Magdalena Kumorek

7,1
3 145 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Kumorek

dzisiaj jest ostatni odcinek przepisu na życie, szkoda że nie będzie 6 serii, przepis na życie oglądałam tylko dla Pani Magdy, i jeszcze ze względu na Olszówkę, Adamczyka, Englerta, Bielską,Orzechowskiego a bardziej dla Pani Magdy ponieważ jestem jej fanką od 8 roku odkąd zaczęła grać w samym życiu i wtedy to był mój ulubiony serial, gdy odeszła przestałam oglądać samo życie, i od 2004 roku do 2011 roku czekałam by Panią Magdę zobaczyć na ekranie, nie miała tam fajnej roli ale i tak oglądałam. Mam nadzieję że po tej roli w przepisie na życie, Pani Magda dostanie jakieś fajne, większe rolę bo to dobra niedoceniana aktorka. Chciałabym żeby zagrała jakąś polską piosenkarkę, ponieważ potrafi pięknie śpiewać.

kinomanka_13

Z kolei ja od dziś w internecie zacząłem oglądać Przepis na życie - mimo, że jestem facetem. Kiedyś jakoś nie byłem przekonany do tego serialu, wydawał mi się zbyt słodki i mdły, lecz po obejrzeniu kilku odcinków odniosłem inne wrażenie :)
Jeśli chodzi o Panią Magdę dość oryginalny typ urody, sto procent kobiecości w serialu ma jej bohaterka (nie wiem jak w życiu prywatnym ;) )
Dobrze, że główną role bohaterki nie gra Brodzik :/ dobrze również że producenci zrezygnowali z jej osoby :)))

bling_2

nie mam nic do Brodzik, ale bardziej się cieszę że to Kumorek zagrała Ankę ponieważ uwielbiam ją od czasów samego życia i długo musiała na siebie czekać.

kinomanka_13

Osobiście bardzo nie przepadam za Brodzik działa na mnie wręcz jak czerwona płachta na byka... Co do samego życia nie podszedł mi ten serial...

bling_2

mi podszedł wtedy gdy grała Kumorek i Stelmaszyk świetnie zagrali zakochaną parę, tylko szkoda że potem Pawła Dunina (Stelmaszyka) uśmiercili , myślałam że zobaczę jakim Paweł będzie mężem dla Agnieszki i ojcem dla Kasi, a gdy Kumorek z samego życia odeszła przestałam oglądać ten serial ale Kumorek i tak lubiłam, a odkąd wróciła stała się moją ulubioną aktorką, to jest moja ulubiona aktorka zaraz po Teresie Lipowskiej, Magdalenie Walach, Ewie Wiśniewskiej, Joannie Moro,Agacie Kuleszy. Przypomni mi się ktoś z ulubieńców to dopiszę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones